19.09.2011

taki mały debiut

musiałam wstawić filmik -dla mnie to pamiątka więc by nie przepadł :)

Tv Sanok - Potrzebują miłości - reportaż 17.09... przez sanoktv
i jeszcze jedno wycinek ze strony Pani Łukacijewskiej:)


Dnia 1 września 2011 z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego Elżbieta Łukacijewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego przekazała artykuły szkolne dla dzieci, które przebywają pod opieką rodziny zastępczej, pełniącej funkcję pogotowia rodzinnego. Tego typu rodzina zastępcza sprawuje opiekę czasowo na zasadzie interwencji kryzysowej. Okres pobytu dzieci w pogotowiu rodzinnym to czas, w którym naturalna rodzina dziecka, z pomocą odpowiednich służb, może rozwiązać swoje problemy, jest to też często czas na uporządkowanie sytuacji prawnej dzieci i znalezienie dla nich rodziców adopcyjnych. Pogotowia rodzinne to wciąż zbyt mało popularna forma opieki w Polsce, a skala problemu jest wciąż bardzo duża.

„Państwu Agnieszce i Arturowi Struś przekazuję wyrazy uznania za trud i poświęcenie oraz troskliwą opiekę jaką obdarzają swoich podopiecznych. Życzę Wam wielu sił, zrozumienia i cierpliwości oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.”

„Młodym uczniom życzę, aby zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, która pozwala rozwijać uzdolnienia i zainteresowania. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni.” – Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego

jeszcze z dnia 1,10,2011

1 komentarz: