27.03.2012

ZAKUPY

Wielkimi krokami zbliża się Pierwsza Komunia Św. mojej córci z tej okazji poszłyśmy wczoraj kupić wianuszek i buty bo "mamo wszyscy w klasie już mają a ja nie "!
Wiem wiem my zawsze wszystko w biegu robimy:) nigdy nie ma czasu ...
Skorzystałam wczoraj z okazji że mąż siedział w domciu i ruszyłyśmy na poszukiwania potrzebnych rzeczy a propos nie wiedziałam ,że jest taki ogromny wybór wianuszków czy nie mogłoby być 3 rodzaje i lżej byłoby wybrać? a tak przez głowę Oli przeszło ich ze 40 nie aby wybrzydzała ,ale chciała w lusterku zobaczyć się we wszystkich:)ale babki już tak mają:))Zostało mi jeszcze ustalenie menu gdzie robię komunię zdecydowałam się poza domem bo wiem ile mnie kosztowało zdrowia robienie komunii syna parę lat temu załatwianie stołów krzeseł dodatkowych nakryć itd.... a w Chacie starych znajomych miła atmosfera tak mówią no nic zobaczymy i przekonamy się na własnej skórze:)
wianuszek wybrałyśmy taki przód ,bok,tył


i bucikiaa i dla moich małych pociech zakupiłam dziś wózeczek bliźniak wreszcie ruszymy się normalnie :) bez zastanawiania się kto z kim jedzie i w czym:) zdjęcie wózeczka jak przyjdzie.A i nie mogę pominąć tych moich słodyczy małych kurcze jak się do nich przywiązałam nie wyobrażam sobie odejścia którejkolwiek z nich już są duże i ciężkie gaworzą jak przekupy na targu :)moje małe słodziaki .
hahah zdjęcia bardziej pościelówki albo z rana albo z wieczorka małe śpioszki

2 komentarze:

  1. piękny wianek i buciki, Ola będzie jak gwiazdeczka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Udane zakupy:)Buciki bardzo się podobają mojej małej modnisi;)
    Śpioszki są słodziutkie!!

    OdpowiedzUsuń