31.12.2012

Jeszcze Stary ....

Kochani odchodzi stary rok i witamy Nowy Roczek ja będę go spędzać w zaciszu domowym z kochanym mężem na kanapie przed tv, z dobrą zakąską i pysznym szampanem choć nie przepadam za nim :)
Zanim nadejdzie Nowy i zaczniemy się zastanawiać czego sobie życzyć pasowałoby zrobić sobie podsumowanie i pewne przemyślenia by na przykład nie popełniać tych samych błędów w kolejnym roku bo i po co...Ja nie mogę narzekać na ten rok choć nie obyło się bez porażek ,rezygnacji i przygnębienia ale ,że mam dusze mega optymistki to z każdej sytuacji widziałam wyjście i dążyłam by temu sprostać. Podziękować chciałabym wspaniałym ludziom którzy mnie otaczają za długie rozmowy podtrzymujące na duchu ,gesty za ich uśmiech i ciepło ,że dzięki nim czuje się potrzebna i ważna.Moim dzieciom bez których byłabym nikim a tak jestem ja dla nich całym światem .
Postanowienia na ten Nowy Roczek hmmmm pewnie żadnych :) bo rzadko kiedy udaje mi się ich dotrzymywać:)chciałabym jedynie za rok móc napisać TAK JESTEM Z SIEBIE ZADOWOLONA ..
Zastanawiam się czego życzyć ?
Miłości w rodzinie bo ciężko bez niej żyć,spokoju i zdrowia, spełnienia marzeń tych zwykłych i wyszukanych :)wspaniałej przyjaźni ale takiej prawdziwej która wesprze w trudnych chwilach a dziewczynom po fachu cierpliwości :) i konsekwencji w działaniu.Dajmy się kochać i same kochajmy :)
Szczęśliwego Nowego Roku!

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku życzę, aby ta 13 była dla nas wszystkich szczęśliwa. Pozdrawiam i szampańskiej zabawy życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku !
  Bez trosk i kłopotów, pełnego miłości i radości życia :)
  Pozdrawiam serdecznie- Iwona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aguś Tobie i całej rodzince spokoju, miłości i wielu powodów do uśmiechu. Zawodowo cierpliwości a hobbystycznie spełnienia marzeń zakupowych ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku....

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja Kochana a ja życzę Nam oprócz zdrowia nie ustającej wiary w ludzi, pokory i uczciwości bo tego nam wszystkim ostatnio brak, aby wszyscy przynajmniej starali się być dla drugiego takim człowiekiem jakiego chcą sami spotykać na swej drodze ! Żeby wszystkie Nasze oczekiwania i pragnienia się spełniły!!!
  Oby w Nowym Roku nie było gorzej jak w tym mijającym !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham szampana!
  Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 7. dziewczyny dziękuję i wzajemnie:)

  OdpowiedzUsuń