30.04.2012

witam serdecznie w te piękne dni gdzie nie trzeba wstawać do szkoły:) bo u nas dzieci mają 9 dni wolnego a wiem że nie wszędzie tak jest.
Sezon wyjazdów się zaczął :) a my w szczególny sposób chcemy go wykorzystać ze względu na naszą jedną z dziewczynek jej czas dobiega u nas końca :( zaczynamy przyzwyczajać się do myśli że może dni jeszcze parę i nas opuści .Dla niej to dobrze bo znalazła ciepłych rodziców i mam nadzieje wspaniały dom .Dla mnie jakby nie było znów smutek i żal bo jak nie przyzwyczaić się do dziecka od urodzenia jak nie pokochać takiego szkraba gdy jest się przy nim dzień i noc przy kolkach i pierwszym uśmiechu,jak te niebieskie oczęta wpatrzone w ciebie błagają by wziąć ją na ręce w końcu za 12 dni będzie jak jest z nami 5 miesięcy ale ten czas szybko mija .
Ale tak jak wiosną wszystko budzi się do życia tak jej mam nadzieje szybko będzie dane zacząć na nowym miejscu.

haha sezon na warjacje rozpoczęty :))

i kto powiedział że trampolina jest dla starszych tyle miejsca że można kręcić się do woli


a tu panorama Sanoka :) widać nawet słynną ARENE

druga strona

nasz ryneczek


na koniec ile kolorów zieleni może mieć las o tej porze roku :)

4 komentarze:

 1. Pięknie tam macie pod tym lasem :)

  Sanok -znamy, podziwiamy ;o)

  A dlaczego opuszcza Was tylko jedna dziewczynka? To nie są siostrzyczki???

  Powiedz mi jeszcz, czy dla dzieci to nie jest wielka trauma tak byc przeżucanym z jednych rak do drugich? Już przywykły do Ciebie jak do mamy i znów będą musiały przyzwyczajać się do kogoś nowego. Te pierwsze dni, noce -są chyba dla nich straszne ;o((
  Mi się ryczec chce na samą myśl....

  Ale cieszę się, że dziewczynka znalazła dom i nie pójdzie do domu dziecka. Jakby nie patrzeć to dobra wiadomość. Szkoda, tylko, że wszystko tak wolno się dzieje ;o((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety tak już jest ale tak jak piszesz dobrze że ktoś chce i zatroszczy się tak na stałe a trauma ? myslę że jakaś napewno ale plus że one są tak małe że szybko zapomną a zresztą za nim zostaną zabrane przez odpowiednią rodzinę to są przez nich czesto odwiedzane by obyły się z głosem i twarzą.

   Usuń
 2. kocham ten twój las, do wakacji coraz bliżej ...
  a Laleczce będzie dobrze, nie smutkaj

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne okolice. Fajnie popatrzeć na jak blisko masz las, a pewnie mieszkać jest cudnie.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń