01.05.2013

Debiut

Dobry Wieczór pewnie już większość z Was układa się do snu gdy ja właśnie wtedy mam czas dla siebie :).
Po fali gorących dni przyszedł dzien chłodniejszy i już w domu marudzenie o pogodę:)nikomu nie dogodzi:)Oprócz tego słowa otuchy dla Oliwki gdyż dziś miały być jej 6 urodzinki prezent kupiony a tu rano telefon od Dianki ,że Dawidek brat Oliwki ma ospę brrrr więc klapa z wyjazdu a solenizantka w rozpaczy ech jak to nic nie wolno planować.Wytrwałości mamie Diance w leczeniu swędzenia oby na jednym dziecku się skończyło.
Dziś będzie się chwalenie grupą dzieci z zespołu Flamenco do którego należy moja Olcia.
Instruktorem i choreografem jest Wiesława Skorek która trzyma naszych gagatków w ryzach oj ciężką rolę ma kobieta,ale to co zaprezentowały dzieci 27.04 po pół roku intensywnych ćwiczeń wynagrodziło nam rodzicom ciekawość i wzbudziło zachwyt.Dziękujemy Pani Wiesi w trud i pot jaki w te nasze dzieci włożyła,ale warto było:))Dodam że rodzice nie widzieli co się za drzwiami na próbach dzieje wszystko Tajne:))
Chciałam jeszcze dodać,że obecnie zespół składa się z dwóch grup wiekowych: dziecięcej i młodzieżowej. Przez 20 lat działalności zespół dał 350 koncertów.Jest również wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Formacji Tanecznych i zdobywcą tytułu II Wicemistrza Polski Formacji Tanecznych.
Babciu Damusiu to dla Ciebie nie mogłaś być z nami ,ale tu masz namiastkę tego co Cię ominęło następnym razem udamy się na koncert razem :) bo przecież rośnie nam tancereczka:)
Tu ze swoim tanecznym partnerem :)

Krzyś i Ernest koledzy z klasy :)ładne chłopaki co? :)

minuty dla paparazzi :)znów razem pokazuje dla tego ,że trzy razy dzieci się przebierały w inne stroje

podziękowania dla Pani Wiesławy :)


Tu urywki filmów z koncertu które mam dzięki Natalce mamie Krzysia dziekuję bardzo :) a na czerwiec już mam postanowinie że będę miała swoją małą kamerkę przecież muszę to wszystko uwieczniać :).Ale dałam czadu sorki :))

4 komentarze:

 1. mimo późnej pory, ja to wszystko obejrzałam. Ja też o tej godzinie mam dopiero czas.
  Bardzo bym chciała żeby moja Marysia kiedyś tak tańczyła...
  Bardzo mi się podobało. Pozdrawiam a dla córeczki buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, gratulacje dla tancereczki - piękne przeżycia dla mamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pełna podziwu dla talentu Oleńki, mi zapamiętanie układu "Kaczuszek" sprawiało trudności. :) Piękna mądra utalentowana !!!
  Dziękujemy za słowa otuchy, to dopiero 2 dzień choroby a ja mam już dosyć, 3maj kciuki żeby pozostała trójka mi się nie pochorowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdolna, śliczna dziewczynka!

  OdpowiedzUsuń