25.02.2013

Decyzje decyzje ....

Smutny czas nastał bo dziś pierwszy dzień jak dzieci poszły do szkoły oby szybko zleciał czas do tych wyczekanych wakacji :)
Zima w tym roku jakoś nas oszczędziła przez dwa dni tylko było -14 a reszta to taki pikuś :) śniegu też tyle co kot napłakał dziś to już prawdziwa wiosna 8 st. w lutym hmmm no cóż może i fajnie będziemy mieć wreszcie długą wiosnęęę...
U nas powoli się zmienia nasz sześciolatek odnalazł rodziców wspaniałych ludzi pasują do siebie :) teraz w naszym domu każdy telefon czy dzwonek do drzwi to Pati mówi że na pewno jego MAMA :)) tak czeka to fajnie bo wiem ,że nie tylko Oni go wybrali ale też i On ich tak ma być .Teraz tylko czekać na decyzję sądu by jak najszybciej się połączyli a nam zostaną wspomnienia i kilka kartek ze zdjęciami w albumie :) Ten miesiąc marzec będzie dla nas szczególnym miesiącem :) troszkę nerwowym choć nie powiem bardzo czekałam na tę datę 12.03 wtedy jedziemy z naszą Julitką na Rodk gdzie opinia tych Pań będzie bardzo ważna dla nas jak i dla naszej małej istotki:). więc trzymam kciuki mocno zaciśnięte choć serce mi podpowiada ,że musi być dobrze jakby inaczej .
Po badaniach jedziemy odebrać wreszcie naszego pieska ,który to z nich NIE WIEM :)) wybierzemy tego który sam podejdzie haha gorzej jak wszystkie się na nas rzucą :)
golden retriever

ciekawa jestem reakcji naszej kotki na nowego domownika :)
by chomik nie czuł się opuszczony dzieci kupiły mu kulę hmmm chciałabym wiedzieć co chomik na to:))

aaa jeszcze doszła nam do zwierzęcego klanu biedronka :)


następnie biedronka zrzuciła swoje kropeczki i wyszło szydło z worka od dłuższego czasu przypuszczaliśmy teraz mamy pewność :))

a na koniec metamorfoza moich włosów :))) czerwień na grzywce :)reszta tak jak była czarna :)za miesiąc będzie w kolorze szafiru ewentualnie aubergine :)

Całuje i do następnego razu kochani .

8 komentarzy:

 1. jak nie pisze to nie pisze a jak napisze to nie wiadomo od czego zacząć ;)
  Biedronka wymiata, pies cudny kiedyś też takiego kupimy :)
  P. szczęścia - niech ma jak najlepiej
  a Ty pięknie w nowym kolorze

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Ci w tej fryzurce! Trzymam kciuki za wyniki badań. A piesek cudny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosna wiosna radosna :) czuć ją w powietrzu... no ja też się cieszę bo najbardziej mnie dobijają wyjścia z Jaskiem na dwór - to nieszczęsne ubieranie !!! :/ no i dzień będzie dłuższy :))))
  Ze szczęścia Patryka też się strasznie cieszę :D jest bardzo fajnym i milusińskim chłopcem i zasługuje na wspaniały dom, pełen ciepła ale mam nadzieję że go kiedyś jeszcze spotkamy w przyszłości!
  Moja torpedowa diablica jest wspaniała jak zwykle wymiata!!!
  Na RODK będzie tak jak ma być bo nie widzę tego inaczej! Kciuki trzymamy już od dawnaaa!
  Odnośnie chomika powiem krótko : BIEDACZEK !!! :(
  A nowa fryzurka hmmmm jest fajna i podkreśla Twoją ognistą naturę - tak jak już Ci mówiłam! ;) Czekaj czekaj machniemy Panu "styliście" wściekły róż na rzęsach i brwiach na spaniu - wiem kiedy imprezuje to da się załatwić ;)
  Czekam na aubergine za miesiąc a może razem sobie strzelimy??? Oberżynę już kiedyś miałam na głowie i dobrze się w niej czułam :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha! Jednak Labrador :)))
  Będzie w domu? Jeśli tak, przygotuj się haha GRYZIE WSZYSTKO co tylko wpadnie mu w pysk :))) tak do 4 lat podobno ;) kolega nasz opowiadał jak wyrywał mu boazerię w przedpokoju, gdy ten był w pracy ;) psy są urocze, gdy się witają ciągle skaczą a te spokojne, które oglądamy w tv to te szkolone :) Naturę mają zupełnie inną :)) dlatego nasza jest na dworze. Zerwała z dachu budy papę ;) nuuudy ;) wyrywa kwiaty latem, wcina jabłka i maliny prosto z krzaka ;) ale i tak jest słodka! Potrzebuje też dużo ruchu :)
  Młoda jak zwykle powala!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie labrador :P a golden retreiver :)))

   Usuń
 5. Wy macie wybrać psa a nie pies was, my wybraliśmy tego ktory do nas przybiegł i szalał z nami i mamy psa z ADHD :) Poza tym Golden jest i tak spokojniejszy niż Labrador, nasza Gloria zeżarła mi tylko pas skórzany, a z mebli nic :)
  Stresujący będzie dla nas ten marzec my mamy 1 rozprawę tydzień przed waszym RODK. Jak nam się wszystko ułoży tak jak się ma ułożyć robimy mega imprezę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fryzura super!!!
  Szczęście kolejnego dziecka, które odnalazło rodziców, cieszy bardzo:)

  OdpowiedzUsuń