10.03.2013

Zwycięstwo :) i folderek

Witam kochani.
Niedawno pokazywałam Wam rameczkę jaką zrobiłam na rocznice teściów którą wysłałam na wyzwanie w Craftfun i wygrałam :)cieszę się i dziękuję organizatorom .
zasłużony banerek :)))

Oprócz tego zrobiłam dziś folderek na cd naszego Patiego gdyż lada dzień no może do 2 tygodni opuści nasze progi :)a zdjęcia robione przy zachmurzonym niebie ...

we wewnętrznej stronie folderku będzie osobisty wierszyk :)
Ze scrapów tyle.
A teraz chciałam podziękować cioci KASI za piękne podarunki.Prezent może nie całkiem dla mnie,ale na pewno dla dzieci które wychowuję tymczasowo- Kasia dziękuję z całego serducha :)
Oto zdjęcia tych niespodzianek oczywiście Julita musiała ich przetestować bo by nie żyła choć to już nie jej granica wagowa ale wytrzymało :)
oczywiście to gra,świeci,lula a najważniejsze że jest na PRĄD :)

Przed nami wyczekany wtorek kolejna relacja pewnie w środę powiem jak poszło ufff .
Całuski dla wszystkich trzymających kciuki i wspierający mnie .

Jeszcze zaległe życzenia imieninowe dla Kasieńki
Z okazji Twojego Święta składam Tobie życzenia: - cudownych chwil, - słońca co dnia, - życia usłanego różami, lecz tylko płatkami, - przyjaciół prawdziwych i szczerych, - miłości bezinteresownej, - zdrowia, - marzeń spełnienia, o czym zapomniałam sam sobie pomyśl, ja się podpisuję i do swoich życzeń dopisuję.:)

4 komentarze:

 1. gratuluję wygranej
  folderek uroczy tłumacz się skąd takie fajne literki ?
  zawartość paczek niech służy jak najlepiej
  dziękuję za życzenia i czekam na was z kawą

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagroda zasłużona!!!!
  Folderek śliczny. Twoje dzieciaki mają idealnie poukładane wspomnienia. Strasznie się cieszę, że kolejne dziecko zyska nowy dom, a Tobie i jemu też.... posyłam mnóstwo spokoju i wytrzymałości w tych trudnych dniach rozstania.

  Prezenty rewelacyjne. Pomyśleć, że dawniej dziecko zabierało się ze sobą w pole w opołce :)
  A teraz.... takie cuda :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny loczek blond :) 3 mamy dziś z Adasiem kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach... Przepiękne są twoje prace. Bardzo mi sie podobają. Serdecznie zapraszam na Candy są super nagrody http://www.dolina-marzen.blogspot.com/2013/03/candy-na-otwarcie.html

  OdpowiedzUsuń